Předání finančního daru kraslickému útulku Konec toulání

20.01.2013

Kraslice, kočičí útulek Konec toulání
Dnes naše sdružení vyrazilo na další akci, kdy jsme předávali s velkou radostí finanční pomoc dalšímu útulku. Tentokrát jsme jeli do Kraslic, Karlovarský kraj do kočičího útulku Konec toulání, který vede paní Jančová.

V útulku je momentálně téměř 80 kočiček, je to opravdu hodně náročné a většinu nákladů paní Jančová hradí ze svého. O kočičky je velmi dobře postaráno a některé už našly nové podnájemníky, některé stále čekají a některé si paní Jančová nechává napořád, jelikož se většinou jedná o kočičky či kocourky, kteří mají zdravotní komplikace, které se nedají vyléčit.
Kočičky dostávají granulky, mňamky, syrové maso a léčbu paní Jančová kromě té klasické veterinární, prokládá léčbou přírodní, u kočiček se osvědčila homeopatie. Dopoledne strávené v útulku bylo velmi příjemné a povídání s paní Jančovou velmi zajímavé. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci. Kromě financí poputují do aukce také naše hračky - myšky se šantou a přetahovadla, výtěžek z aukce bude též věnován paní Jančové a jejím kočičím svěřenkyním.

Jeďte se do Kraslic - Krásné podívat, pomazlit s Micinami či Mourky a třeba si nějakou novou paní domácí odvezete i domů. Justýni pro zvířata