Aktuálně

Justýni na Pesfestu 17. 06. 2018

26. 05. 2018

Super úžasná akce Pesfest na Pankráci se blíží :-) Přijďte se pobavit a prožít krásné odpoledne s rodinou :-) Samozřejmě nebude chybět ani náš justýnovský stánek :-)

Justýni na Vyšehradském Voříškovi 02. 06. 2018

26. 05. 2018

Náš justýnovský stánek na Vyšehradském Voříškovi nesmí chybět. Přijďte se pobavit a pokochat nádherným výhledem na Prahu 😍😘

Justýni na Veggie Náplavce

06. 04. 2018

Dne 01. 05. 2018 se na vás budeme těšit na Veggie Náplavce, kde bude velmi bohatá nabídka veganských jídel a neziskových organizací :-) 

Sen zvířat 2016

11.9.2016

Tuto neděli se na nás můžete těšit na akci Sen zvířat :-) Stavte se v našem stánku zakoupit pro sebe či pro své zvířecí miláčky pozornost, nebo alespoň pohladit psíky z Útulku Libeň :-)

Novinka v justýnovském krámku - PLECHÁČKY

07. 06. 2016

Novinka v justýnovském krámku. Nabízíme krásné plecháčky s logem Azylu opuštěných psů Libeň. Plecháčky jsou to nejlepší na ranní kávu či čaj. Výtěžek z prodeje putuje na pejsky v Útulku Libeň. Cena 175 Kč/ks + poštovné.

Možnost osobního předání v Praze.

Poděkování Katce Ferdinandové

12. 10. 2015

Tímto bychom velice rádi poděkovali Katce Ferdinandové za pomoc s vedením účetnictví naší neziskovky, které nám poskytuje bez nároku na honorář. Katka je profesionál a velký kočkomil, se srdcem na pravém místě. Můžeme jí tedy jen doporučit.

 

Katka je nejen daňová poradkyně, ale nabízí také vedení kompletního účetnictví, mezd, zpracování veškerých přiznání pro právnické i fyzické osoby.

 

Pokud byste měl někdo zájem o její služby bližší info naleznete zde: www.kfat.cz, e-mail: katerina.ferdinandova@kfat.cz, tel: 604 818 606

Sen zvířat 2015

17. 8. 2015

6. 9. 2015 se bude konat 10. ročník Snu zvířat. A Justýni na něm nesmí chybět :-) Budeme rádi, když dorazíte. Najdete nás ve stánku spolu s Útulkem Libeň :-)

Voda pro venkovní zvířata

11.8.2015

Nastala doba veder, proto opět prosíme, myslete i na venkovní zvířátka (ptáci, veverky, ježci atd.). Dejte na zahradu, balkon, terasu, okno, do parku misku s vodou. Zvířátka Vám za to budou vděční. DĚKUJEME !

Vyšehradský Voříšek 2015

26.5. 2015

Vyšehradský Voříšek se moc povedl. Prodalo se spousta justýnovských výrobků - nejvíce šli na odbyt (jako už tradičně) přetahovadla a myšky se šantou. Na stánku jsme měli celkem 10 pejsků, z toho 5 útulkáčů z libeňského útulku.

Vyšehradský Voříšek

24. 5. 2015

Vyšehradský Voříšek se kvapem blíží. A justýnovský krámek na něm určitě nesmí chybět. V prodeji budou oblíbené myšky se šantou, přetahovadla, vodítka, tenisáky, hračky pro zvířátka, šperky a další super věcičky. Přijďte povzbudit soutěžící a zároveň pomoci opuštěným pejskům.

Bazárek na pomoc kočičkám v nouzi

3. 2. 2015

Kočka v nouzi pořádá prodejní bazárek. Přijďte se podívat, nakoupit, popovídat si. Se svými dotazy ohledně zdraví kočiček se můžete obrátit na MVDr. Luciu Bujňáčkovou z vet. kliniky Kheiron. Ve spolupráci s útulkem Libeň se zúčastnit besedy na téma Proč si adoptovat zvíře z útulku nebo zkusit štěstí v tombole.

 

Zde budou prodávat i Justýni pro zvířata z.s.

Nové odběrné místo justýnovských výrobků

8. 12. 2014

Nyní můžete justýnovské výrobky zakoupit i u naší kamarádky a dobrovolnice Niny v jejím masérském salonu na Praze 1 :-)

Projekt Zvířátka k adopci

31. 7. 2014

Náš nový projekt Zvířátka k adopci, kde naleznete inzerci pejsků, kočiček, koní, hlodavců atd., kteří hledají nového páníčka. Prosíme přidejte se a sdílejte. Zvířátka v útulcích potřebují domov.

Nově v e-shopu ručně vyráběná vodítka

7. 7. 2014

Nabízíme krásná ručně vyráběná vodítka se silnou karabinkou, vyráběné dobrovolnicí.
Vodítka vyrábíme na míru dle přání zákazníka od 1 m do 10 m a to v barvách:

- červená pro fenky
- modrá pro pejsky
- maskáčová pro pravé zálesáky

Momentálně jsou k dispozici i vodítka fialové barvy ve velikostech 5 m, 3,5 m a 1 m.

Cena:
129 kč - 229 kč

U 10 m vodítka je v rukojeti kroužek na zachycení. Nabízíme možnost vyrobit i kratší vodítko s kroužkem. Výtěžek jde na podporu opuštěných a týraných zvířat.

Objednávky pište do zpráv nebo na justyyni@gmail.com.

Justýni na Pesfestu 2014

16. 6. 2014

Již tuto neděli 22. 6. 2014 se v parku Družby v Praze 4 na Pankráci koná akce Pesfest. Budeme zde prodávat ve stánku spolu se spřáteleným útulkem Libeň :-) Těšíme se na Vás.

 

Výzva 1. kočičího útulku na Vysočině

12. 3. 2014

Nabízí přijetí březích kočiček !! Netopte koťata, neházejte je do škarp, sklepů, popelnic, přivezte je do útulku. Mají zájemce na koťátka i dospělé kočky (maminky po odstavu a kastraci vrací zpět majiteli). Platí pro celou ČR !!

Formulář pro nahlášení týrání zvířat

6. 3. 2014

Tento formulář slouží k nahlášení týrání zvířat ONLINE (psi, kočky, koně, hospodářská zvířata atd.)

Virtuální adopce Sněženky v OS Ostrovský macík

3. 2. 2014

Jelikož náš virtuálně adoptovaný králíček Faustík z O. s. Ostrovský Macík již našel nový domov, převedli jsme virtuální adopci na králici Sněženku. Od teď se tedy stáváme jejími sponzory, ale doufáme, že i Sněženka brzy najde milující domov. Děkujeme paní Šimkové, že nám adopci umožnila :-)

Ajax už se nemůže dočkat nového páníčka !!

31. 1. 2014

AJAX - pes, 10 let, 45 cm v kohoutku, cca 16 kg

Ajax je přátelský pejsek s roztomilým kukučem, který se moc rád mazlí a miluje procházky, chůzi na vodítku zvládá na jedničku. I přes svůj vyšší věk určitě nepatří do starého železa. Zpočátku je lehce nedůvěřivý vůči neznámým lidem i věcem, ale poměrně rychle si zvyká. Vychází bez problémů s ostatními psy i fenami různých velikostí, v útulku se okamžitě začlenil do smečky.

Ajax uvítá páníčky, kteří hledají klidnějšího, přátelského pejska, ale přesto mu budou schopni poskytnout dostatek procházek, které má tolik rád. Kidně může být dalším pejskem v rodině. Vhodné prostředí pro Ajaxe by byl byi i domek se zahradou s přístupem do domu.

Kontakt: Azyl opuštěných zvířat v Libni, utulek.liben@seznam.cz, 605 256 960, 724 526 537

Greenpeace usiluje o vyhlášení rezervace v Arktidě

27. 1. 2014

Greenpeace usiluje o vyhlášení světové rezervace v Arktidě. Přidej se a požaduj, aby světoví politici vyhlásili kolem severního pólu světovou rezervaci. Záchrana planety za to stojí !!

Vznešená Karmen z Kočičí oázy Holubice čeká na nového páníčka

27. 1. 2014

Karmen byla vyhozena společně se svými šesti malými koťátky v krabici. Ještě jí nejsou dva roky, je to nesmírně mazlivá a klidná kočička, taková dámička. Je opravdu nádherná.

Jen do bytu.

Kastrovaná, očkovaná, pravidelně odčervovaná.

Kontakt: kocicioaza@email.cz, 602 166 969 (Ideální čas pro volání je mezi 19 - 21 hodinou večer)

Materiální dar pro OS Ostrovský macík

15. 1. 2014

Rozhodli jsme se našemu virtuálně adoptovanému králíčkovi Faustíkovi a jeho kamarádům z O. s. Ostrovský Macík poslat nějaké dobrůtky. Proto jsme nakoupili směs pro hlodavce, přidali usušené pečivo a pytel piškotů a poslali. Doufáme, že si chlupáči smlsnou :-)

Nákup 1 aru pralesa - projekt Nový prales - Čmelák

6. 1. 2014

Již od roku 2004 pěstuje ekologická společnost Čmelák pod Ještědem prales. Rozhodli jsme se tuto iniciativu podpořit alespoň malou měrou, tedy zakoupením 1 aru pozemku, který rozšíří stávající prales.

Nový prales je ve střední Evropě unikátní projekt, v jehož rámci Čmelák vykupuje pozemky na Ještědském hřebenu poblíž Liberce a provádí na nich postupnou přeměnu nepřirozených smrkových monokultur na původní lesy plné života. Od zahájení projektu v roce 2004 prosvětlili porost prořezáním smrků a do připravených míst dosadili více než 61 000 sazenic buků, jedlí, klenů, mléčů, jasanů, jilmů a ptáčnic. Na prosvětlené plochy se pomalu začíná spontánně navracet život. Nový prales dnes tvoří šest oddělených pozemků o celkové rozloze 35 hektarů, které chtějí postupně propojit v jediný, druhově pestrý a ekologicky plnohodnotný les.

Krásné Vánoce

20. 12. 2013

Přejeme všem zvířecomilům krásné Vánoce, bohatého ježíška a hlavně klid a pohodu. Do nového roku 2014 přejeme pevné nervy a spooooooooustu lásky.

DĚKUJEME, ŽE SPOLU S NÁMI POMÁHÁTE. Moc si vážíme všech lidiček se srdcem na pravým místě. Jste super !!

Hezký adventní čas.

Virtuální adopce kočičky Rebeky - OS Srdcem pro kočky

20. 12. 2013

Vzhledem k tomu, že náš virtuálně adoptovaný kocourek Ewženek z OS Srdcem pro kočky našel nový domov, převedli jsme virtuální adopci na kočičku Rebeku. Rebeka je krásná mourovatá kočička, která odmalička žila v areálu kladenské Poldovky. Kočičce hrozila otrava lidmi, kteří nemají zvířátka v oblibě, a tak putovala do útulku Srdcem pro kočky. Rebeka je milá a hodná kočička, na útulek si musela zvyknout, ale nakonec vše zvládla. Je mazlivá a čistotná.

Moc děkujeme paní Kacálkové a všem ze Srdcem pro kočky o.s., že pomáhají opuštěným a týraným kočičkám. Jsme rádi, že můžeme alespoň malou měrou pomoci :-)

 

Máme dobrou zprávu

19. 12. 2013

Máme po ránu úžasnou zprávu !!

Dostali jsme milou zprávu, že náš virtuálně adoptovaný kocourek Ewženek ze Srdcem pro kočky o.s. našel nový domov !!! Po všech těch zdravotních komplikacích, co si prožil si to opravdu zaslouží.
Máme tedy za úkol vybrat novou kočičku k virtuální adopci.

Pomozte nám s tímto milým úkolem a napište, kterou čičinku máme virtuálně adoptovat.

Útulek Libeň

17. 12. 2013

Útulek Libeň se ujal 4 pejsků z kauzy Pozďátky. Pejsci jsou zatím bojácní a nesocializovaní, ale je otázka času, kdy i oni pochopí, že jim člověk neublíží a že jsou v bezpečí. Budeme se snažit společně s ostatními dobrovolníky, aby se dali do pořádku a našli nový domov.

Výzva k zákazu zábavní pyrotechniky

27.11.2013

Zde je k dispozici výzva k zákazu zábavní pyrotechniky, kterou můžete poslat mailem či dopisem na úřady.

Zneužívání zábavní pyrotechniky je sobecké a bezohledné. U všech zvířat (i těch zavřených na farmách a zvířat volně žijících) vyvolávají výbuchy šok a úlek, dochází k jejich zranění a psychickému traumatu.

Zábavní pyrotechniku používají jedinci zejména za tmy – ptáci, zejména labutě pak v úleku a šoku vzlétnou, při dezorientaci, bohužel, často narazí do drátů tramvajových trolejí nebo jiného vedení. Ti, co mají domácí zvířata o tom ví své.

Pečivo pro našeho adoptovaného Fausta v OS Ostrovský Macík

25.11.2013

Samozřejmě jsme nesměli zapomenout na našeho virtuálně adoptovaného králíčka Faustíka a jeho kamarády a proto jsme sesbírali suché tvrdé pečivo a poslali do O. s. Ostrovský Macík. Doufáme, že si zvířecí obyvatelé smlsnou :-*

Malá krasavice Kleopatra je k zamluvení

22.11.2013

Malá Kleopatra se do útulku dostala, když ji byly pouhé tři týdny. Přinesl ji v náruči pán, který odmítl cokoliv říct.

Je nesmírně krásná a milá. Odčervovaná. Zatím je moc malá, ještě za sebou nemá očkování. Je zatím pouze k zamluvení.

Kontakt: kocicioaza@email.cz, 602 166 969 (Ideální čas pro volání je mezi 19 - 21 hodinou večer)

Pomozme ochránit sumaterské tygry

22. 11. 2013

Pomozme ochránit sumaterské tygry a další zvířecí obyvatele sumaterského pralesa.

I malá částka typu 10 Kč až 100 Kč dokáže pomoci. Můžeme ovlivnit záchranu pralesa a jeho obyvatel na druhé straně zeměkoule. Pomozme a společně to dokážeme.

Finanční podpora projektu Green Life

15. 11. 2013

V rámci spolupráce s Green Life – OS Prales dětem jsme rozhodli podpořit jejich projekty na záchranu pralesa na Sumatře nákupem předplatného časopisu Green Life v hodnotě 420 Kč. V časopise se dozvíte o situaci životního prostředí, ohrožených druzích zvířat, o lidech, kteří zasvětili své životy ochraně světového přírodního dědictví, ale také o skutečných hrozbách a příčinách devastace, či vymírání divoké přírody. Vše je doplněno nádhernými fotografiemi.

Výtěžek z časopisu pomáhá financovat protipytlácké hlídky v národním parku Leuser na Sumatře v Indonésii, kde žijí divoce kriticky ohrožení tygři, sloni, nosorožci a orangutani sumaterští. Každý se tak může zapojit do ochrany světového přírodního dědictví deštných pralesů planety Země.

 

Vánoční nabídka šperků

14. 11. 2013

Máte se na co těšit. V rámci předvánočního prodeje připravujeme nabídku ručně vyráběných šperků - náhrdelníky, naušnice, spony do vlasů atd.

Krásný Páťa hledá nového páníčka

12. 11. 2013

Páťa se narodil 20. 8. 2013 v útulku. Je krásný, zdravý, umazlený. Když si sednete, je hned u Vás a šplhá po Vás a když ho začnete hladit, hned si lehne na záda a chce hladit na pupíku. To miluje.

Pravidelně odčervovaný, očkovaný.

POZOR: Vzhledem ke kapacitám útulku se dočasně nachází v minidepozitu, pravděpodobně jen do konce listopadu. Nicméně v případě zájmu je možno ho přemístit do Holubic.

Kontakt: kocicioaza@email.cz, 602 166 969 (Ideální čas pro volání je mezi 19 - 21 hodinou večer)

Obrázková tvorba na pomoc zvířatům

11. 11. 2013

Navázali jsme spolupráci se slečnou Šebestovou, která vyrábí nádherné obrázky. Slečna vyrábí novou technikou a to suchou jehlou, je to obraz vyrytý do kovu a poté tištěný. Zájemci pište do objednávkového formuláře.

 

Výtěžek z prodeje putuje na opuštěná a týraná zvířata.

Finanční dar na nákup zimních boxů - Kočičí oáza Holubice

8. 11. 2013

Protože se blíží zima, dohodli jsme se s útulkem Kočičí oáza Holubice na příspěvku 600 Kč na nákup 4 ks polystyrenových zimních boxů pro venkovní kočičky. Kočičí oáza Holubice již několik let zachraňuje opuštěné a týrané kočičky. Momentálně jich je v péči přes 220. Proto si myslíme, že jakákoliv pomoc těmto opuštěným kočičkám je moc důležitá. Pokud byste také chtěli pomoci buď zakoupením boxů či finančním příspěvkem, obraťte se na pí Novotnou - kocicioaza@email.cz, 602 166 969 (ideální čas pro volání je mezi 19 - 21 hodinou večer). Děkujeme :-)

Pomoc pro pejska Vilíka z OS Ostrovský macík

5. 11. 2013

Moc prosíme o finanční pomoc pro pejska Vilíka z O. s. Ostrovský Macík. Vilík si i přes svůj handikap užívá života.

Bohužel pejsek Vilík nemůže najít jednoho sponzora neboť částka, kterou potřebuje je příliš velká pro jednoho člověka.

Rozpočet na měsíc: Calibra Mobility - 1 a půl pytle 1000kč, kloubní výživa (střídáme různé druhy hyalchodro, hyalgel, cartilan nebo artronis 500 kč ), léky Metacam atd. 500 kč. Částky jsou orientační, dále ještě vakcinace a odčervení jako u jiných psů. Pokud byste chtěli pomoct, peníze můžete posílat na účet 199852007/0300, do zprávy potom napište "Pro pejska Vilíka".

1. 11. 2013 Den veganství

1. 11. 2013

Dnes je světový den veganství! Zkuste to také, ať už na den, na týden, na měsíc nebo nejlépe na celý zbytek života. Pokud byste rádi, ale nevíte jak, nebo se bojíte ochuzení svého jídelníčku, zde je stručný průvodce pro začátečníky.

Ochrana ekvádorského pralesa

25. 10. 2013

Pomozte vybudovat chráněnou oblast v ekvádorském pralese! Účelem projektu je chránit prales a sdílet moudrost indiánů kmene Kichwa. Musíme zachovat tuto moudrost budoucím generacím, aby mohly žít v harmonii a v kontaktu s přírodou. Více na stránkách projektu Život postaru o.s.

Palmový olej

22.10. 2013

Seznam a příklady výrobků, které neobsahují palmový olej. Palmový olej se velkou měrou podílí na likvidaci deštných pralesů.

Stop vivisekci

19.10.2013

Ještě dva týdny se sbírají podpisy pod evropskou občanskou iniciativu Stop vivisection. Bude-li mít iniciativa jeden milion podpisů, Evropská komise se jí musí zabývat.

(U podpisu je nutné uvést číslo OP nebo pasu. Nenechte se tímto odradit. Je to nezbytná procedura evropských iniciativ.)

Poděkování za dar

18.10.2013

Velice děkujeme rodině Nahodilových z Ústeckého kraje za materiální dar. Spousta dobrot tentokrát poputuje za kočičkami z útulku Macík u Ostrova nad Ohří, kde máme adoptovaného králíčka Fausta. Vážíme si Vaší pomoci. Děkujeme, že s námi pomáháte.

 

Pozdrav od adoptovaného kocourka Ewžena

2. září 2013

Moc děkujeme za krásný pozdrav od virtuálně odoptovaného kocoourka Ewženka z OS Srdcem pro kočky.

Please reload

© 2013 Justýni pro zvířata

  • w-facebook

Sledujte nás i na Facebooku!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now